Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Чорна п’ятниця в Україні: полтавські дівчата збираються бігати за шаленими знижками (ФОТО, ВІДЕО)


24

Сьогодні, 24 листопада, по всьому світу відзначають не офіційне свято, так звану «чорну п’ятницю» - день, коли всі без виключення продавці роблять шалені знижки і тривають розпродаж товарів. З цього приводу, починаючи з ночі, люди штурмують магазини з метою отримати бажаний товар майже дешево.

 

Таке можна спостерігати у західних країнах, переважно в США. Там «чорна п’ятниця» зазвичай відзначають після Дня подяки (4-й день листопада) і триває період розпродажів з 23 по 29 листопада. З США цей день перейшов і в Україну. Зокрема, у Полтаві про шалені знижки інформували містян заздалегідь. Про це говорять більшість бігбордів та афіш у місті.

Для полтавських дівчат цей день, звичайно, цікавий і вони не можуть оминути якусь крамницю, аби не придбати товар практично задарма. Проте хлопці такої ініціативи не оцінюють і вважають, що подібні кроки торговельні мережі роблять задля того, аби привабити більше покупців.


Ліна Решетник, Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}