Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Гурт, який пролетів на Євробаченні, виступить у Полтаві


23

Сьогодні о 20-й годині у Villa Крокоділа співатиме відомий гурт, заснований у Полтаві - O.Torvald. Він відомий тим, що цьогоріч був представником від України на конкурсі Євробачення, де виконував пісню Time. Проте за підсумками голосування посів 24 місце.

 

До Полтави вони приїхали в рамках туру Україною на підтримку нового альбому "Бісайди".

 

На початку листопада гурт відсвяткував 12-річчя

 

«О.Torvald» («Оторвальд») — український рок-гурт, заснований 2005 року в Полтаві. У 2006 році гурт переїхав до Києва. Перший студійний альбом «O.Torvald» вийшов 2008 року. Станом на 2016 рік гурт має 6 платівок. Зараз гурт складається з п'ятьох музикантів. Гурт представляв Україну на Євробаченні-2017 у Києві з композицією «Time» («Час»). За словами Євгена Галича, назва гурту походить від російського слова «отрываться». Перед початком Євробачення 2017, в інтерв'ю DW українською Галич заявив, що йому стращенно не подобається їх поточна назва «​​O. Torvald» і зазначив, що він вже десять років мріє змінити назву гурту, але й досі цього не зробив бо гурт вже знаний за цією назвою, йдетья у повідомленні "Вікіпедії".

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}