Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Чорна п'ятниця з шаленими знижками докотилась і до Музею гончарства


23

День, коли у багатьох магазинах запроваджуються шалені знижки, т.зв. "Чорна п'ятниця" докотилась і до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. 

 

Знижка у 20% на вхідні квитки діятиме з 1 грудня і до 15 березня. А знижка у 30% в такий самийй період діятиме лише при купівлі першого вхідного комплексного або економ-квитка для першої групи або поодиноких відвідувачів музею, повідомляє прес-служба установи на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Проте така акція не діятиме в державні святкові дні 25 грудня, 1, 7 січня та 8 березня.

 

Про вартість вхідних квитків можна дізнатись на сайті музею в розділі "Екскурсії".

 

Національний музей-заповідник українського гончарства — науково-дослідний і культурно-освітній заклад, метою якого є збереження й популяризація гончарської спадщини України.

11 березня 1986 року в Опішні, за дорученням Ради міністрів УРСР, засновано музей гончарства. Через три роки прийнято урядову постанову про формування на його базі Державного музею-заповідника українського гончарства — етномистецтвознавчого науково-дослідницького і культурно-освітнього закладу.

1992 року в структурі музею створено видавництво «Українське Народознавство», 1993 року — Національний архів українського гончарства, 1995 року відкрито Науково-дослідницький центр музею-заповідника.

У 2000 році на базі Науково-дослідницького центру українського гончарства Національного музею-заповідника українського гончарства створено Інститут керамології — відділення Інституту народознавства НАН України.

2001 року за указом Президента України Кучми Л. Д. музей отримує статус національного.

Діяльність музею-заповідника спрямована на збирання польових матеріалів, формування колекцій, наукове вивчення та популяризацію українського гончарства.

В музеї сформувався чисельний науковий колектив. Науковими співробітниками розробляються 22 наукові теми з найрізноманітніших проблем кераміки, йдеться у "Вікіпедії".

Музей підтримує зв'язки з найбільшими керамічними музеями США, Франції, Великої Британії, Іспанії, Португалії, Нідерландів, Німеччини, Бельгії, Італії, Швейцарії та інших країн, Міжнародною академією кераміки в Женеві, Європейським центром світової кераміки в Гертогенбосі тощо.

 

 

 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}