Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Одне з "гоголівських місць" на Полтавщині пограбували невідомі


15

Вночі, близько 03:30, 13 листопада троє невідомих "продерлися" на територію Національного музею-заповідника імені М.В. Гоголя у селі Гоголеве Шишацького району.

 

Про це повідомили у прес-службі ГУ НП у Полтавській області.

 

Невідомі особи спочатку напали на 45-річного охоронця, який здійснював обхід території. Нападники його повалили на землю, завдали тілесних ушкоджень та зв'язали. Після того з приміщення музею викрали 6 книг 18 століття та одну 19-го, акварельний портрет та карикатуру(факсиміле). Після пограбування невідомі зникли на автомобілі.

 

Злочинцям за скоєний злочин "світить" позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією всього належного майна.

 

Національний музей-заповідник Миколи Васильовича Гоголя — частина туристично-рекреаційного кластеру «Гоголівські місця на Полтавщині» та входить до Всеукраїнського туристичного маршруту «Гоголівські місця на Україні». 

Музей-заповідник являє собою комплекс архітектурних і ландшафтно-природних об'єктів, що дають уявлення про епоху, в якій жив письменник: батьківський будинок, флігель, парк-сад із малими архітектурними формами, ставки, могила батьків М. В. Гоголя. Заповідник є пам'яткою архітектури національного значення і занесений до Державного реєстру нерухомих пам'яток України. 2009 рік був проголошений ЮНЕСКО роком Гоголя. До 200-ліття письменника у його садибі проведено масштабну реконструкцію, повідомляє "Вікіпедія".

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}