Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавського мільярдера спіймали на невиконаній обіцянці


18

Костянтин Жеваго обіцяв подолати безробіття, однак відмовився голосувати за законопроекти щодо мінімальної зарплатні та підвищення прожиткового мінімуму.

 

Про це повідомляє «Слово і діло».

 

«Станом на 2 вересня 2016 року ВРУ ухвалила проекти закону «Про внесення доповнень до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (щодо врегулювання питань, періодичності, строків виплати допомоги по безробіттю)» №1046, «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо надання права на отримання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню батьків або особі, яка їх замінює, що має на утриманні дитину віком до шести років» №1266, «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати)» №3060. Народний депутат Костянтин Жеваго не підтримав прийняття вищевказаних законопроектів», - йдеться у повідомленні.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Костянтин Валентинович Жеваго (нар. 7 січня 1974, селище Іультин, Чукотський автономний округ, Магаданська область, РРФСР) — український бізнесмен та політик. Народний депутат України.

Теги: Жеваго
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}