Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Резонансні вбивства на Полтавщині скоїли особи, звільнені за «Законом Савченко»


Вбивства на Полтавщині, які сколихнули всю країну останнім часом – відрізана голова жінки у Лубнах, труп 3-х людей у Лубенському районі, смерть пенсіонера від рук квартиранта у Кременчуці – скоїли злочинці, які нещодавно звільнились з місць позбавлення волі за «Законом Савченко». Згідно з ним, один день в СІЗО рахують за два дні в колонії.

 

Про це журналістам «ВПолтаві.інфо» повідомив заступник начальника ГУ НП у Полтавській області Сергій Чиж.

 

«Переважно особи, які вчинили злочини і були затримані працівниками поліції, були раніше судимі за насильницькі злочини. Деякі серед них були нещодавно звільнені саме за цим законом», - повідомив Сергій Чиж.

 

На Полтавщині вже були зафіксовані випадки, коли злочинець звільнявся з-за грат, і, не дійшовши додому, знову опинявся у в’язниці. Тому «Закон Савченко» необхідно відкоригувати так, щоб під нього потрапляли лише особливо тяжкі злочини, вважають у поліції Полтави.

 

«Деякі злочинці звільнялися за законом Савченко, а по дорозі додому вже вчиняли  злочини і відразу поверталися в місця позбавлення волі. Є дуже велика проблема. Кабмін вже вніс пропозицію Верховній Раді щодо корективи по цьому закону. Принаймні, щоб по статтях за зґвалтування, вбивство, розбої такий закон не повинен звільняти людей. Можливо, його можна застосовувати для тих, хто вперше вчинив не великої тяжкості злочини - вкрав, розкаявся, відшкодував.  Точка зору поліції однозначна – на категорію серійних злочинців закон діяти не повинен», - повідомив речник ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}