Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Яким був один з кінотеатрів Полтави до оновлення


15

Напередодні Нового року, наприкінці грудня 2016 року, у Полтаві повністю оновили та урочисто відкрили колись занедбаний, але історично значущий для міста кінотеатр «Колос». Ремонтні роботи відбувались тривалий час і в результаті полтавці отримали кінотеатр Wizoria оснащений найновішими технологіями для кіноперегляду.

 

Родзинкою кінотеатру є найбільший в Україні 20-метровий екран, який називається «срібний летючий» і створює ефект повної присутності при перегляді фільму. Для кіноманів розробили чисте зображення на екрані та звук із 7-канальним звучанням. Оновлення також включає в себе 2 зали на 300 і 120 місць. Ті, хто побажає обслуговування більш високого класу, може замовити квитки на балкон. Там є 26 місць, для кожного глядача передбачене шкіряне крісло, в якому можна як сидіти, так і лежати.

 

Депутат Полтавської міської ради та директор громадської організації «Розвиток українського міста» Андрій Соколов опублікував у Фейсбук фото кінотеатру до оновлення. Ймовірно, під час проведення ремонтних робіт. На фото видно, що це найбільший зал кінотеатру.

 

Пропонуємо фото цього ж залу, але під час відкриття.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}