Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Якою була найвідоміша газета Полтавщини 50 років тому (ФОТО)


14

Перший листопадний номер «Зорі Полтавщини» 1967 року був святковим – у той день виданню виповнилося півстоліття.

 

Номеру від 1 листопада тепер вже далекого 1967 року розпочинався з численних привітань, а також тексту указу Президії Верховної ради СРСР про нагородження газети орденом Трудового Червоного прапора.

 

«…1967 рік — рік славного ювілею рідної Відчизни - найважливіший період Полтавщини. Газета висвітлює етапи героїчного шляху, денного радянським народом літ…В статтях і кореспонденціях, що публікуються в газеті, мова йде про трудові здобутки робітників, колгоспників, інтелігенції, які стали на ювілейну передсвяткову вахту… В колективі редакції свято бережуть пам’ять про журналістів-воїнїв, які в свій час працювали в «Зорі Полтавщини» і загинули в роки Великої Вітчизняної війни в боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини. На мармуровій дошці, що встановлена в приміщенні редакції, викарбувані імена Григорія Яцейка, Івана Горобця, Григорія Дейнеки, Федора Демченка, Юрія Дудницького, Івана Крячка, Василя Онищенка, які в перші дні війни змінили перо на багнет…», - йдеться у матеріалі «Нашій газеті – 50 років».

 

До вашої уваги світлини історичного номеру, на якому збереглися підписи працівників видання.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}