Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Показали бюлетень, за яким полтавці обиратимуть кращі проекти Бюджету участі


14

 

20 листопада у Полтаві стартує голосування за проекти, подані в рамках міської програми партиципаторного бюджетування (Бюджет участі). Їх можна обирати як онлайн-голосуванням на сайті Полтавської міської ради, так і паперовим.

 

Для останнього варіанту виборцю варто завітати у бібліотеку міста, де будуть встановлені скриньки для голосування. Бібліотекар проконсультує у заповненні бюлетеня. Сам бюлетень складається з 4 листків, де надрукований список допущених до голосування проектів. Спочатку великі проекти, потім малі. Про механізм голосування та які необхідні документи для цього можна дізнатись за посиланням.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}