Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Торт з книг: центральна міська бібліотека Полтави святкує півстолітній ювілей (ФОТО)


14

Цими днями центральній міській бібліотеці Полтави виповнюється 50 років з часу заснування. За слова директора Таміли Дузенко, святкування ювілею розділили на два дні – спочатку самої центральної бібліотеки, яка знаходиться на вул. Алмазній, 6/11, а наступного дня – 50 років виповнюється міській централізованій бібліотечній системі, яка включає 17 бібліотек-філій по всьому місту.

 

Функції бібліотеки вже змінились, стверджує директор. Зараз тут збираються однодумці, щоб поспілкуватись, розповісти про свої проекти і т.д.

«Ми зібрали активних читачів, працівників, а також тих людей, які з нами протягом усього розвитку. Їх по-дружньому привітали, художня школа показала пісочну інсталяцію. Приходили керівники наших клубів, які працюють на базі центральної бібліотеки, дарували нам пісні, просто поспілкувались. Бібліотека зараз змінила функції. Якщо перекладати дослівно, це книгосховище. Зараз це місце спілкування, соціокультурний центр, приходять, щоб розповісти про свої проекти. Люди різних уподобань, інтересів до нас постійно ідуть», - говорить Таміла Дузенко.

 

На другому поверсі центральної бібліотеки можна побачити ювілейний торт з книг, на якому написано «50 років». На першому поверсі веде доріжка в абонементський відділ, де облаштована поличка бестселерів детективного жанру, а на повітряних кульках, які всюди прикрашають приміщення бібліотеки написаний девіз – «Читати це круто».

Центральна міська бібліотека у Полтаві заснована у 1966 р. як міська бібліотека для дорослих № 6. В 1977 році переведена в "Будинок книги" по вул.Алмазній, 6/11. Після об’єднання міських бібліотек в централізовану систему стає головним ланцюгом ЦБС і організує їх роботу по обслуговуванню дорослого і дитячого населення міста. Першим директором ЦБС була призначена Пойдьом Зоя Олександрівна, яка після виходу на пенсію й досі працює бібліотекарем в бібліотеці-філіалі. Цю посаду також обіймали Іванова Катерина Сергіївна, Лісна Валентина Михайлівна, йдеться на сайті бібліотеки.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}