Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві снігу найближчим часом можна не чекати


14

12 листопада в окремих регіонах України – Львові, Києві та Тернополі – від самого ранку розпочався невеликий сніг. Світлинами та відео, на якому можна побачити сніг за вікном, тамтешні містяни активно ділились в інтернеті, повідомляє tsn.ua.

 

Проте до Полтави сніг, очевидно, дійде не скоро. Холодний атмосферний фронт, що проходитиме найближчими днями, «принесене» лише зниження температури та, можливо, невеликі опади. Проте, це не буде сніг.

 

«У Полтаві до кінця цього тижня снігу не буде. Через проходження холодного атмосферного фронту буде зниження температури, я думаю воно пройде у вигляді дощу або, навіть, і без істотних опадів. Фронти будуть в області високого тиску й інтенсивність опадів буде незначна. До кінця тижня очікуємо без опадів, але буде прохолодно», - розповіла черговий синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Наталія Задорожна.

 

Нагадаємо, сьогодні у Полтаві зберігатиметься висока температура – 10-15 градусів вище нуля, проте з 15 листопада слід чекати на зниження температури до 0 градусів вночі та  3-8 градусів вдень. Також ввечері 12 листопада Полтавою пройшовся дощ, який супроводжувався грозою. За словами синоптика, це не типове явище для останнього осіннього місяця. За народними прикметами, гроза у листопаді свідчить про вітряну зиму.

 

Сніг — це тверді опади у вигляді шестикутних пластинок чи призм з кристаликів льоду (сніжинок). Переважно випадає з шарувато-дощових хмар.  Сніг є одним з неодмінних атрибутів зими. Попри те, що можливі низькі зимові температури і за відсутності снігу, одна з основних умов кліматичної зими — наявність стійкого (постійного) сніжного покриву. У теплих регіонах планети (наприклад, на Аравійському півострові) таке погодне явище, як сніг, відсутнє або спостерігається тільки один раз на кілька десятиліть.

В Україні сніговий покрив встановлюється на більшій частині країни. У північно-східних районах, де клімат суворіший, сніг може тримається довше ніж на іншій території країни. При здавлюванні сніг видає звук, що нагадує скрип (хрускіт). Цей звук виникає при ходьбі по снігу, натисканні на свіжий сніг полозами саней, лижами, при ліпленні сніжок тощо. Скрип снігу чути за температури нижче −2° (за іншими даними, нижче −5°). Вище цієї температури скрип не чути. Вважається, що є дві основні причини виникнення звуків:

- ламання кристаликів снігу;

- ковзання (зміщення та тертя) кристаликів снігу один про одного під тиском, йдеться у матеріалі "Вікіпедії".


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}