Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Під Полтавою змагались повнопривідні позашляховики, баггі та квадроцикли (ФОТО)


14

 

Близько 200 екіпажей з усієї України на квадроциклах та повнопривідних автомобілях минулими вихідними змагались за першість на 22-х трасах у селі Гора, що під Полтавою.


В суботу містяни та гості Полтави могли спостерігати парад позашляхової техніки перед театром Гоголя. Потім учасники змагань колоною через місто рушили до села Гора, де і відбувались змагання.


«Захід у нас вийшов всеукраїнський – є учасники з Західної України, Волинь, Львів, Рівне, Ужгород, Сєвєродонецьк, Чернігів, Одесса тощо, навіть один поляк є. Загалом планувалось близько 200 учасників змагань. Машини зібрались зовсім різнопланові. Є категорії супер хард, хард, рейд, квадроцикли, баггі і т.д. В перший день змагання проходять у форматі RFC (Rain Forest Challenge) — це проходження спеціальних ділянок, які огороджені стрічками. Учасники мають пройти їх за певний час. А другого дня водії змагатимуться у «трофі-рейд» - екіпажі за мінімальний час будуть за допомогою GPS шукати точки", – пояснив правила організатор змагань Роман Старагін.


Нагадаємо, в змаганнях генеральний директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев (майстер спорту з "трофі-рейду") і його екіпаж зайняв 2-ге місце у категорії «Супер Хард».

 


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}