Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На Полтавщині прощатимуться з бійцем АТО, який помер від раку


14

12 листопада у Запоріжжі зупинилось серце бійця АТО Дмитра Давиденка, який з 2014 року перебував на сході України. Дмитро помер від гострої лейкемії - раку крові, з яким боровся тривалий час, повідомляє 24 канал.

 

16 червня цього року збирали кошти для лікування. Дмитро потребував хіміотерапії та пересадки кісткового мозку. А на операцію закордон необхідно було назбирати 4 млн грн.

 

Про смерть Дмитра повідомили близькі у соцмережах. 13 листопада з військовим прощались у Запоріжжі, а сьогодні його поховають у Полтавській області.

 

35-річний підполковник Нацгвардії Дмитро Давиденко з 2014 року служив в зоні АТО, захищав Маріуполь. Потім займався вихованням підростаючого покоління у військовій частині 3033 НГУ в Запоріжжі.

 

Нагадаємо, у квітні у себе вдома від пневмонії помер боєць АТО з Кременчука Віктор Самойленко.  Народився Віктор 23 червня 1979 року. У Кременчуці мешкав на Чередниках. Служив у військовій частині В1060 у Маріуполі.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}