Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Керівник «Полтававодоканалу» зайняв призове місце на автоперегонах по бездоріжжю


14


Збірна КП ПОР«Полтававодоканал», на чолі з генеральним директором підприємства Василем Воротинцевим зайняла 2-ге місце у категорії «Супер Хард» під час автоперегонів по бездоріжжю, що відбувались днями під Полтавою.


Штурман екіпажу Роман Сезоненко, начальник Карлівської дільниці «Полтававодоканалу» до цього приймав участь у подібних змаганнях тричі, проте на інших машинах.


«Захоплюватись подібним почав ще з дитинства, коли батько робив на Камазі і брав із собою на роботу. Тоді і сподобалось пробиратись через грязюку, сніг, броди. Це передалось і дітям. Вони очікують вихідних, щоб батько взяв ВАЗ і поїхали кататись по грязюці», - розповів чоловік.


Нагадаємо, вихідними у селі Гора, що неподалік Полтави, змагались по бездоріжжю повнопривідні позашляховики, баггі та квадроцикли.


Василь Воротинцев розповів журналістам «ВПолтаві.Інфо», що вже близько 6 років займається автоспортом:


«Останні два роки була перерва, бо не було вільного часу. Це хобі моє, подобається мені».


Також чоловік зазначив, що викид адреналіну під час спорту допомагає у роботі та житті.


«Моя робота, як і улюблений спорт, схожі. Тільки в одному випадку я тримаю кермо автомобіля, а в іншому — керую великою командою професіоналів своєї справи».


З автораллі гендиректора у свій час познайомив товариш.


«Перший мій автомобіль називався «Бегемот», а потім зробили цей, новий. Проте йому ще назви не дали. Автівка ручної роботи. Тут є як і українські запчастини, так і закордонні. Швидкість - 100 км/год. Об’єм - 3 літри, потужність – 230 кінських сил».


Василь Воротинцев вже неодноразово приймав участь у Чемпіонатах України. Три з них виграв та здав норматив на майстра спорту по автораллі ("трофі-рейд").
З приводу розвитку автоспорту у Полтаві каже:


«Треба проводити подібні змагання. Людям подобається».


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}