Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Вчора ввечері гроза до Полтави «прийшла» з Москви


13

Вчора ввечері Полтаву накрив дощ, який супроводжувався грозою. Відразу у соцмережах полтавці почали дописувати, чи дійсно це була гроза. Адже це явище не звичне для листопада.

Цю думку підтвердила і полтавський синоптик. Ба більше, говорить, що це явище до Полтави принесло з Москви – циклон поблизу російської столиці утворив дуже високий температурний режим - 12-14 градусів вище нуля.

 

«За рахунок динамічних факторів, пов’язаних з проходженням атмосферного і високого температурного фронту утворились грозові явища. Вони спостерігались у нас переважно на сході полтавської області – Це Полтава, Чутово, далі Харківська область. Гроза була дуже короткочасна. Вітром не супроводжувалась», - розповіла журналістам «ВПолтаві.інфо» черговий синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Наталія Задорожна.

 

За словами синоптика, народні прикмети говорять, що гроза в жовтні до теплої зими, а в листопаді – на вітряну зиму.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}