Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Найбагатшого полтавця звинуватили у розкраданні більше 50 мільйонів доларів


13

Шевченківський районний суд Києва у своїй ухвалі вказав, що власника збанкрутілого банку «Фінанси і кредит» Костянтина Жеваго, підозрюється у виведенні з банку $53,7 млн.

 

Про це свідчить постанова Шевченківського районного суду Києва від 31 жовтня 2017 року.

 

Згідно з матеріалами суду, Служба безпеки України в рамках розслідування однієї з кримінальних справ встановила, що в 2012-2015 роках посадові особи банку “Фінанси та кредит” за попередньою змовою з власниками цього банку і посадовими особами та власниками кіпрської компанії Nasterno Commercial LTD заволоділи зазначеною сумою коштів банку.

 

Як повідомляє «Вікіпедія», Костянти́н Валенти́нович Жева́го (нар. 7 січня 1974, селище Іультин, Чукотський автономний округ, Магаданська область, РРФСР) — український бізнесмен та політик. Народний депутат України. Костянтин Жеваго визнаний журналом Forbes наймолодшим мільярдером в Європі, який зробив свій стан сам. Його банк «Фінанси і Кредит» входив в TOP-10 найбільших українських банків з сотнями філій по Україні. Національний банк України (НБУ) постановою №612 від 17 вересня 2015 года відніс ПАТ «Банк» Фінанси та Кредит», підконтрольний народному депутату Костянтину Жеваго, в категорію неплатоспроможних. Більша частина активів банку« Фінанси та «покривала бізнес кредитування самого власника, тому Нацбанк вирішив поставити крапку в стабілізаційному фінансуванні установи. Тільки за 2015 рік НБУ видало 1.450 млн гривень банку для відновлення ліквідності. Описуючи історію банку "Фінанси і Кредит", глава НБУ Валерія Гонтарєва вказала, що банк був неплатоспроможним вже в 2009 році: «Але йому видали рефінансування, посиливши і продовживши агонію на наступні сім років". Вона уточнила, що всього банк отримав декількома траншами в 2009-2010 роках 6,4 млрд грн рефінансування, тоді як його капітал становив усього 2 млрд грн.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}