Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Для водіїв можуть зрости штрафи за порушення правил дорожнього руху


13

Міністерство внутрішніх справ пропонує внести зміни у законодавство стосовно штрафів за порушення правил дорожнього руху. Це стосується тих, хто перевищує швидкість, залишає місце ДТП, не мають права керувати та позбавлені права керувати транспортним засобом.

 

Слід додати, що разом з цими змінами вносяться корективи у максимально допустиму швидкість керування у населених пунктах з 60км/год до 50 км/год.

Зокрема, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більш ніж на 50км/год - штраф передбачатиметься до 3400 грн (зараз 510 грн).

 

За залишення місця ДТП - з 255 до 3400 грн - та передбачити можливість позбавлення права керування транспортними засобами на строк до 6 місяців.

 

За керування транспортними засобами особою, яка не має права ними керувати - до 10200 грн (зараз 510 грн). А за повторне вчинення цього проступку протягом року штраф з 40800 грн.

 

За керування транспортним засобом особою, позбавленої права керування ним - штраф до 20400 грн (зараз 510 грн). За повторне вчинення цього проступку протягом року штраф з 40800 грн.

 

Найближчим часом пакет документів передадуть на розгляд до Верховної Ради. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}