Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

В Україні планують змінити календар вихідних днів


13

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В'ятрович запропонував новий календар вихідних днів в Україні - вихідний з 9 травня перенести на 8-ме, змінити статус 8-го березня та 1-го травня.

Про це пише 24 канал.

 

Згідно з його пропозицією, планується перенесення вихідного дня з 9 травня на 8-ме, 8 березня слід називати як День боротьби за права жінок, а не Міжнародний жіночий день, а вихідний 1-го травня зберегти, проте називати його не Міжнародний день солідарності трудящих, а День праці.

 

В'ятрович також зазначає, що даний законопроект по затвердженню святкових днів подали до Кабінету Міністрів. Також називає це великим кроком вперед і продовження процесу декомунізації.

 

Нагадаємо, на початку лютого цього року опублікували для обговорення проект нового календаря, де виключили 8 березня та 1 травня, натомість запровадили нове державне свято (і вихідний відповідно) як 9 березня - Шевченківський день. На що полтавці висловились, що не хочуть вихідного 9 березня, якщо його зроблять державним святом. Про це вони розповідали журналістам ''ВПолтаві.інфо'' 9 березня цього року на урочистостях до Дня народження Тараса Шевченка.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}