Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавці закликають комунальників не обладнувати стоянки для людей з інвалідністю без їх погодження


14

Через те, що мало хто знає, якими ж мають бути зручні для людей з інвалідністю місця для паркування, полтавці-візочники просять не обладнувати такі стоянки без них.

 

Нагадаємо, з 26 жовтня вступили в дію зміни до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування (зупинку, стоянку) транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

 


«У нас у Полтаві є лише два паркувальні місця із розміткою – біля будівлі ОДА та на Південному вокзалі. Раніше була розмітка біля автовокзалу, проте вона дощами вже змита. Більшість обладнаних місць не є коректними. Моє місце якнайближче має бути біля пішохідного переходу, щоб я ні від кого не залежала. Наприклад, позначені паркувальні місця біля Галереї мистецтв. Паркувальні місця наче є, але з іншого боку паркан. Я, навіть, не зможу вийти з машини. За розмітку відповідає місто, об’єкти, яким належать стоянки автомобілів та ін.. Там штрафи зараз підняли від 60-ти до 100 неоподаткованих мінімумів. У таких місцях повинні стояти не лише знаки, а й бути розмітка. Оці 2,5 метри, що і виділені, – цього недостатньо», - розповіла представник Національної асамблеї людей з інвалідністю Ірина Твердохліб під час обговорення цього питання в Полтавській міськраді з представниками влади, поліції, міського управління ЖКГ.


Жінка зазначила, що навіть довкола міської ради немає ні обладнаних стоянок, ні, навіть, елементарної змоги пересуватись:


«Знову бордюри по всьому периметру. Тобто, без сторонньої допомоги ми ніяк не можемо туди потрапити самостійно. Приїжджаєм транспортом (це вже слова хлопців) - кружляємо, кружляємо, не знаємо, куди стати. Нема для нас відведеного місця».


Перший заступник начальника міського управління ЖКГ Костянтин Малько розповів, що вже багато організацій до них звертаються з проханням облаштувати стоянки відповідними знаками:
«На сьогоднішній день у нас вже знаки замовлені. Наступного тижня обіцяють їх поставити. До 50 штук».


У той же час окремий відділ поліції має наглядати за тим, як створена дорожня інфраструктура, проте поліцейські говорять, що їх не завжди залучають затвердити плани вулиць з розміткою. Хоча, мали б обов'язково:


«Можливо, десь вас щось не влаштовує, і ви це побачите. Бо і ми не завжди можемо помітити, чи правильно там те місце влаштоване. Це має бути співпраця, але на самому початку. Не тоді, коли все погоджено, і ми починаємо це переробляти», - розповіла Марина Зінюха, інспектор зі зв'язків з громадськістю Патрульної поліції м.Полтави.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}