Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавського Леніна здали до музею (ФОТО)


08

У сторічну річницю Жовтневої революції до Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського активісти здали на зберігання голову пам’ятника Володимиру Леніну, який знесли на початку 2014 року.

 

На це розповів депутат міської ради Юліан Матвійчук.

 

«Ленін запам'ятався нам з історії України, як експериментатор над цілим народом. Він жодного разу не приїздив в Україну, де йому встановили чимало пам'ятників», - зізнався політик.

 

 

Нагадаємо, 21 лютого 2014 року масові протести полтавських активістів завершилися тим, що пам'ятник лідеру більшовиків Володимиру Леніну у обласному центрі звалили з постаменту.

У той день на народному віче прийняли рішення про знесення пам'ятника. Правоохоронці не перешкоджали намаганню мітингарів.

Близько 18-ї години поряд з Леніном зібралося декілька сотень активістів, які близько 2-х годин безрезультатно намагалися скинути вождя з п'єдесталу. Нарешті, о 20.08 їхня мета була досягнута.

 

Сам пам’ятник організатору збройного Жовтневого перевороту восени 1917 року офіційно відкрили 22 квітня 1960 року.

 

Автори пам'ятника — скульптор лауреат Ленінської і Державної премій СРСР, Герой Соціалістичної Праці Лев Юхимович Кербель, архітектори Олексій Миколайович Душкін і Лев Семенович Вайнгорт. Пам'ятник являв собою бронзову скульптуру Леніна, встановлену на постаменті з чорного полірованого лабрадориту. Загальна висота композиції — 8,9 м. Незважаючи на те, що скульптура виконана за канонами соцреалізму, даний твір відрізнявся м'якістю образу.

 


Автор головної фотографії - Олег Дубина
Теги: фото
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}