Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Відсьогодні найпопулярніший мобільний оператор знову підвищує тарифи


07

Один з найбільш відомих українських операторів мобільного зв'язку Vodafone знову підвищує ціни. Цього разу на тариф Vodafone RED.

 

З 7 листопада плата за місячний пакет послуг в тарифах Vodafone RED S складатиме 70 гривень, а в Vodafone RED M – 110 гривень. Вартість дзвінків на інші мережі України – 50 копійок/хвилина. До цього вона становила 25 копійок/хвилина.

Щодо Vodafone RED L, то плата за безлімітні дзвінки всередині мережі складатиме 2 гривні щодня та буде зніматися незалежно від користування.

 

При цьому оператор збільшив пакет хвилин на інші мережі в Україні зі 45 до 150 хвилин, повідомляє 24 канал.

 

Нагадаємо, з 30 жовтня змінились ціни на два бюджетні тарифи Vodafone.

 

Vodafone Group plc — британська міжнародна телекомунікаційна компанія з штаб-квартирою у Лондоні (юридично компанія зареєстрована в м. Ньюбері, що в графстві Беркшир). Є другим за величиною мобільним оператором у світі (після China Mobile) — як за кількістю абонентів так і за рівнем доходу станом на 2013 рік. Понад 449 млн абонентів в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Південно-Східній Азії користуються послугами Vodafone.

Компанії належать мережі в 21 країнах світу (з них 4G - у 18 країнах, також вона має партнерські мережі в понад 40 інших країнах. Його структурний підрозділ Vodafone Global Enterprise веде діяльність у сфері телекомунікацій та обслуговування в IT у понад 65 країнах.

 

16 жовтня 2015 року другий за величиною абонентської бази мобільний оператор в Україні «МТС Україна» оголосила про договір з Vodafone щодо спільного запуску в Україні цілих спектрів сервісів, включаючи послугу мобільного інтернет-доступу на основі 3G-технології. При цьому "МТС Україна" повністю перейде на бренд Vodafone. Спочатку два бренди будуть існувати паралельно — повний перехід на Vodafone займе якийсь час, повідомляє "Вікіпедія".

 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}