Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві допомогли багатодітній матері та її неповнолітній дитині


Адвокат Шеремет Аліна захистила інтереси багатодітної матері – внутрішньо переміщеної особи та її неповнолітньої дитини, якій було припинено виплату щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на неповнолітню дитину.


До Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у квітні 2017 року звернулася гр-ка С. – непрацююча багатодітна мати, яка є внутрішньо переміщеною особою, переселенкою з м. Донецька, яка має на утриманні трьох дітей, для надання їй правової допомоги, а саме: представництва її інтересів у суді та складення процесуальних документів щодо стягнення з Управління соціального захисту населення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.


Другим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги адвокату системи безоплатної правової допомоги Шеремет Аліні Сергіївні видано доручення для надання безоплатної вторинної правової допомоги. На підставі доручення адвокат ознайомилася з матеріалами справи, клієнтці було надано юридичну консультацію, узгоджено правову позицію. В ході виконання доручення адвокатом було з’ясовано, що клієнтка перестала отримувати щомісячну адресну допомогу від Управління соціального захисту населення на свого неповнолітнього сина, який проживав разом з нею, проте протягом робочого тижня навчався у школі в іншій області.


На підставі зібраної та проаналізованої інформації, з урахування положень Цивільного кодексу України, Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» адвокат вступила у адміністративну справу про зобов’язання Управління соціального захисту населення вчинити дії. Інтереси клієнтки-позивача під час судового розгляду справи представляв адвокат БВПД. Представником позивача суду було доведено, що дитина особи дійсно постійно проживає з мамою у м. Полтава та позивачка має отримувати щомісячну адресну допомогу на сина за місцем свого та дитини постійного проживання, а не за місцем навчання дитини. Постановою суду від 12.07.2017 року адміністративний позов клієнта задоволено, зобов’язано Управління соціального захисту населення виплатити клієнтці щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на неповнолітню дитину.


Не погодившись із даною постановою відповідач оскаржив її у апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду. Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 11.10.2017 р. постанова суду першої інстанції залишена без змін, а апеляційна скарга відповідача – без задоволення.


Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}