Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Відомий журналіст з Полтави обурений станом напівзруйнованого Кадетського корпусу


06

Відомий український журналіст родом з Полтави Роман Скрипін на своїй сторінці у Фейсбук написав пост, де обурюється станом вже напівзруйнованого Кадетського корпусу у центрі міста.

 

Також він зазначає, що у Полтаві позакривались заводи війського призначення. Прямо не говорить, але натякає на завод "Знамя", що знаходиться на околиці Полтави, від якого зараз залишилися "скелети" цехів призначені лише для демонтажу.

Нагадаємо, міський голова Полтави Олександр Мамай зазначив,що за Кадетський корпус візьмуться навесні - передовсім розпочнуть з даху.

 

Роман Скрипін (нар. 27 травня 1973, Полтава) — український медіа-менеджер, журналіст, телеведучий, екс-голова Незалежної медіа-профспілки України. Один із засновників проекту «Громадське телебачення» котрим займався з 2013-го року, повідомляє "Вікіпедія".


фото зі сторінки Романа Скрипіна у Фейсбук
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}