Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

«Поліція украй стурбована ситуацією, викликаною «Законом Савченко»,- Юрій Сулаєв


31


23 грудня 2015 року президент України Петро Порошенко затвердив «Закон Савченко», який передбачає зарахування одного дня попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі.


За словами Міністра Внутрішніх справ України Арсена Авакова, з 8 200 тих, хто були звільнені, 785 вже викриті у скоєнні злочинів, з яких 22 - за умисне вбивство, 18 - завдавання тяжких тілесних ушкоджень, 10 - згвалтування, 405 - крадіжки, 131 - грабежі, 66 - збройні розбої, 39 - шахрайство, 20 - хуліганство та інші злочини.


Про це Арсен Аваков написав на своїй Facebook-сторінці.


Тому журналісти "ВПолтаві.Інфо" вирішили запитати у представників полтавської поліції, а саме у начальника відділу комунікації ГУ НП у Полтавській оласті Юрія Сулаєва, що поліція з приводу цього робить, і чи готова Полтава до такого.


«Поліція украй стурбована ситуацією, тому керівництво національної поліції України за підтримки Міністерства внутрішніх справ, підготувало пакет документів, який наданий уже в Кабінет Міністрів України, і зараз розглядається питання, щодо внесення поправок у «Закон Савченко», – заявив Юрій Сулаєв.


За його словами, основна мета цих поправок полягає у тому, щоб особи, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини, не мали права звільнитися та псувати полтавцям ту обстановку, яка зараз і так непроста.


«Хочу наголосити, що закон зворотної сили не має, і якщо будуть прийняті ці рішення, то особи, які вже звільнилися, будуть знову передані поліції. А стосовно Полтави, то левова частка цих людей уже вчинила повторні злочини і повернулися до місць позбавлення волі. І це непоодинокі випадки, коли злочини вчинені повторно, дякуючи «Закону Савченко», і це не може не хвилювати все суспільство і поліцію зокрема, оскільки нам з цим доводиться боротися. Полтавці повинні залишати спокій, адже всі особи, які звільняються, внесені до нашої бази, і ми маємо про них повну інформацію. Тому це дійсно велика проблема, і я сподіваюся, що Верховна Рада задовольнить законодавчу ініціативу Кабінету Міністрів, і вони внесуть зміни. Людям треба давати шанс, але тим, що вчиняють зухвалі жорстокі вбивства, то про яке дострокове звільнення може йти мова?»,- сказав Юрій Сулаєв.


Ольга Іващенко, студентка ПНПУ імені В.Г.Короленка
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}