Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Офіційні цифри показують ріст туберкульозу на Полтавщині


31

 

Головний лікар Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру Володимир Печериця під час науково-практичної конференції наголосив на проблемі зростання захворюваності на туберкульоз на Полтавщині.

Так, за 9 місяців 2016 року в області захворюваність на всі форми туберкульозу становить 29,5 на 100 тис. населення (в 2015 році – 28,8). Серед дітей захворюваність складає 816,3, підлітків – 4651,1 на 100 тис. відповідної групи населення.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Полтавщини.

«Важливою складовою оздоровлення осередків туберкульозу та попередження захворювання серед дітей та підлітків з числа контактних є направлення останніх в дитячі оздоровчі заклади.

Більш якісно виявляти туберкульоз допомагає налагоджена співпраця з фахівцями первинної мережі, контроль за обстеженням сформованих груп підвищеного ризику. Серед найефективніших методів виявлення – рентгенофлюорографічний та відбір пацієнтів на мікроскопію мазка мокротиння. За 9 місяців поточного року рентгено-флюорографічним обстеженням охоплено 70% населення області», - йдеться в інформації.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}