Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Над сходами центральної підземки у Полтаві облаштовують навіси


03

З серпня цього року сходи центрального підземного переходу на перехресті вул.Соборності з кільцем та вул. 1100-річчя зі сторони Будинку зв’язку частково закрили на капітальний ремонт. 

 

Ще 15 серпня УЖКГ Полтавського міськвиконкому оприлюднило звіти на ProZorro  про укладений договір на капремонт цього переходу. Ремонт, згідно з документами, виконує ТОВ "Техно Холдинг" і коштує 1 млн 411 тис. 054 грн. Ремонт переходу мають завершити до кінця цього року.

 

У переході перекривають частину сходів, оббивають плитку і на сходах, і на стінах. А нещодавно почали споруджувати навіси над сходами при виході до кінотеатру Котляревського та Головпоштампу. Для цього спорудили дерев'яні каркаси і накрили плівкою.

 

На сайті Полтавської міської ради 15 лютого минулого року розмістили петицію про ремонт сходинок центрального підземного пішохідного переходу. Мова йшла про те, що сходи знаходяться у незадовільному стані. Вони не тільки псують естетичний вигляд будівлі в центрі міста, а й можуть спричинити додатковий травматизм серед населення під час снігу криги та дощу.

 

Аналогічний ремонт підземного переходу триває поблизу центрального ринку - на перехресті вулиць Шевченка та Європейської.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}