Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

За спаплюжену скандальну арку у центрі Полтави відкрили кримінальну справу


02

28 жовтня стіни прикрашеної квітами й віршами арки у центрі Полтави, де раніше знаходився ''Газетний ряд'', невідомі розмалювали по-своєму.

 

Наприкінці вересня полтавська молодь з організації Poltava Poem розмалювали одну зі стін арки квітами та написали уривок з вірша Івана Франка ''Каменярі''. А згодом, вже у жовтні, на протилежній стіни з'явились слова Скрябіна та жовто-сині квіти.

 

Активісти з Save Poltava та Poltava Poem разом з іншими полтавцями почали відновлювати арку. На свой сторінці у Фейсбук повідомили що  по факту пошкодження муралу відкрито кримінальне провадження за статтею 296,ч.1, "Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.."

 

5 квітня цього року біля арки ''Газетний ряд'' сталися сутички, які переросли у криваву різанину. Тоді розпочалась акція протесту проти її забудови. Згодом між активістами та тими, хто її охороняв сталася сутичка. Тітушки розпилили у натовпі газ, але люди їх відігнали. Зі слів очевидців, тоді чули вибух та постріли. Активісти намагалися зламати залізну конструкцію в арці, яку напередодні побудували. Того вечора поранили кількох активістів, які мали ножові поранення. Поліція намагалася втихомирити конфлікт, внаслідок чого один поліцейський отримав травму обличчя, його забрала швидка, повідомляло Уніан. Це була не перша акція проти забудови у цьому місці. Обладнати місце під бізнес у названій арці представники ФОП "Степаненко" намагалися неодноразово, але громадськість та політичні сили суперечили. Також зносили силоміць конструкцію, а металеві ворота відносили під стіни Полтавської міськради.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}