Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Скандально відомий полтавець розповів, чому привів на суд над Аваковим військових (ВІДЕО)


01

Екс-радник міністра МВС України Ілля Кива запевняє, що буде наполягати на правовій оцінці дій сина Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександра.

 

Більше про це Кива розповів сьогодні у Солом’янському суді Києва, де розглядають справу.

 

Нагадаємо, нещодавно НАБУ повідомило про підозру двом з трьох фігурантів справи про розтрату державних коштів під час закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ.

 

«Ви називати нас можете як хочете, але кожний з нас виконав обов'язок перед цією Батьківщиною, перед кожним з вас. Ми пішли на фронт та прийшли, але це не означає, що ми не будемо далі захищати свою Батьківщину.

Так, ми будемо вимагати правової оцінки дій сина Міністра внутрішніх справ щоб зняти раз і назавжди всі питання стосовно цієї надуманої проблеми», - заявив політик.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», 22 квітня 2016 року Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе звільнила Киву з посади голови департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції і розкритикувала його інтерв'ю. «Його слова, особливо про АТОшників — це неприйнятно», — сказала вона.

Теги: політика
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}