Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

PНа Полтавщині провладна партія БПП «Солідарність» силоміць заганяє під свої прапори самовисуванців


 

Ледве досягли п’яти відстотків від загальної кількості депутатів, обраних 29 жовтня 2017 року на Полтавщині.

Такий, прямо скажемо, плачевний результат «роботи» провладної партії на Полтавщині.

Полтавська БПП «Солідарність» має чи не найпровальніший результат в Україні. Результат, як кажуть у футболі, - на табло. Але… Ви можете уявити, що під час матчу гравці однієї команди «беруть у полон» особливо результативних гравців з команди суперника? Ні? Дарма! Усе можливо, якщо це поле – політичне. Ганебні факти продажу чи купівлі перемоги для провладних звична річ, тому одразу ж після оголошення попередніх результатів виборів, почався шалений тиск на переможців-самовисуванців. Мета: в «ручному режимі» змінити результат і приховати повний крах авторитету БПП та регіонального керівництва в Полтавській області на чолі з Андрієм Пісоцьким .

 

Саме тому представники державних адміністрацій Полтавщини, за вказівкою згори, почали здійснювати безпрецедентний тиск на новообраних голів ОТГ, які йшли на вибори як самовисуванці. Дійшло до того, що Полтавська обласна державна адміністрація подала до адміністрації Президента України список новообраних голів, які нібито йшли за підтримкою БПП. Причому, в більшості випадків це було зроблено без відома осіб, які вважалися кандидатами-самовисуванцями. За принципом - головне вчасно «доложити наверх», а на місці домовимося. Процес «домовляння» наступний - на голів почали тиснути, вимагаючи вступити їх до партії БПП.

30 жовтня читачі інтернет-видань Полтавщини з подивом дізналися, що: спочатку кандидата-самовисуванця на посаду голови Бутенківської ОТГ Миколу Скрильника підтримувала не тільки «Батьківщина», а й БПП «Солідарність», а з інтервалом в декілька хвилин з’явилася інформація про те, що підтримувала лише БПП, а «Батьківщини» й близько не було. Було б, як кажуть, смішно, якби не так сумно. За інсайдерською інформацією, новообраному голові Бутенківської сільської ОТГ Миколі Скрильнику, який брав участь у виборах як самовисуванець і є членом однієї з опозиційних партій, зателефонувала голова Кобеляцької РДА з погрозами, що якщо він не вступить у партію БПП, в Бутенківській ОТГ не буде пожежної станції, а також ця ОТГ не отримає жодних фінансових надходжень.

Такого ж характеру «вмовляння» надходили й на адресу новообраного голови Лохвицької ОТГ Віктора Радька, якого підтримувала СДП.

Ось якими силовими методами пропрезидентська команда хоче забезпечити собі хоч якусь формальну видимість роботи. Але - кому потрібні такі результати? Не громадам, - це точно! Бо якщо починати діяльність місцевого самоврядування в новостворених ОТГ з такої нахабної брехні, то можна тільки уявити, якою буде подальша робота.


Оксана Вітер
Теги: вибори
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}