Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Для полтавських водіїв збільшились штрафи за неправильне паркування


31

З 26 жовтня вступили в дію зміни до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування (зупинку, стоянку) транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

 

Однак, деякі правопорушники вирішили, що їх ці правила не стосуються та здійснили заборонену зупинку на місці для інвалідів, йдеться у повідомленні патрульної поліції Полтави.

 

Вже в перший день вступу змін в дію полтавські водії встигли порушити законодавство і припаркувались на місця для осіб з інвалідністю. Поліцейські склали адмінматеріали за ч. 5 ст. 122(паркування на місцях для людей з інвалідністю)КУпАП. Водії визнали свою вину та пообіцяли більше не порушувати.

 

Інформуємо: санкція статті за відповідне правопорушення передбачає стягнення в розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 1700 гривень).

 

У вересні полтавські візочники разом з поліцією інспектували Полтаву на предмет порушення водіями місць паркування для осіб з інвалідністю.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}