Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Хто став керівниками ОТГ на Полтавщині (cписок)


30

Кардинальних змін у керівництві не сталося.

 

Більше про це на своїй сторінці у мережі facebook написав начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців у Полтавська обласна державна адміністрація Юрій Северин.

 

«Не дивлячись на погодні умови, сьогоднішня ніч в окремих районах області була справді гарячою адже завершувалися вибори до ОТГ та тривав підрахунок голосів виборців. Попередній підрахунок на Полтавщині вдалося завершити близько 8 години ранку, після того як було прийнято протоколи з останньої виборчої дільниці. І що б не говорили про активність виборців та сам виборчий процес але з впевненістю можна сказати, що вибори відбулися. І за їх результатами обрано 12 голів територіальних громад та 256 депутатів місцевих рад (замість 258, адже у 2 виборчих округах Новосанжарської ОТГ імовірно буде повторне голосування). Строкатість волевиявлення виборців по кандидатах за їхнім суб’єктом висування в депутати представлена на діаграмі.

Що ж до голів ОТГ, то ними обрано:

Гребінківська - Колісніченко В.І.,

Лохвицька - Радько В.І.,

Ланнівська - Удовиченко К.О.,

Бутенківська - Скрильник М.В.,

Новогалещинська - Самсонова С.А.,

Сенчанська - Лисий В.М.,

Мийлівська - Коляндра М.П.,

Драбинівська - Короленко З.П.,

Малоперещепинська - Троян А.Г.,

Нехворощанська - Мовчан Ю.І.,

Руденківська - Головко С.І.,

Новосанжарська - Коба І.О.

При цьому слід зазначити, що фактично всі обрані голови, були до цього діючими очільниками громад і є фактично переобраними на новий термін», - йдеться у повідомленні.

Теги: вибори
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}