Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Гройсман направить комісію у Кременчук для перевірки тарифного питання (ВІДЕО)


30

11 жовтня у Кременчуці затвердили рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування  та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої  води, що надаються  комунальним  підприємством «Теплоенерго». Це питання стало чи не найобговорюванішим за останній час, бо тарифи значно зросли.

 

Нові тарифи необхідні, адже діючі тарифи не дозволяють  утримувати теплогенеруючу інфраструктуру міста в належному технічному стані, заганяють КП «Теплоенерго» в подальші борги, не покриває своїх поточних витрат, а також неможливо проводити модернізацію котелень, магістральних мереж і т.д. Це прокоментував журналістам «ВПолтаві.інфо» міський голова Кременчука Віталій Малецький.

 

У свою чергу, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту до Горішніх Плавнів акцентував на цьому увагу і зазначив, що направить комісію для перевірки тарифного питання. Після чого оприлюднять результати перевірки.

 

«Те, що стосується тарифів, це відповідальність місцевої влади. Якщо потрібно перевірити, то я обов’язково направлю комісію, ми перевіримо і дамо публічний звіт про те, що відбувається. Тарифи беруться від собівартості вироблення послуг. Мова йде про те, що в якому стані котельні, мережі, наскільки справедливо формуються інші витрати. А це є важливо. І все те, що відбувається тут, формується місцевою владою», - зазначив Гройсман.

 

А вже сьогодні стало відомо, що Віталій Малецький отримав телефонограму від Кабінету Міністрів, в якій йдеться про створення спеціальної комісії по перевірці обґрунтованості підвищення тарифів на тепло і гарячу воду від КП «Теплоенерго», пише «Кременчуцька газета».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}