Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавська фотокореспондентка взяла одну з найвищих відзнак міжнародного фотоконкурсу (ФОТО)


28

Вчора у столиці відкрилась 19-а за ліком Міжнародна фотовиставка газети ''День''. Це 243 учасники, 3,5 тис. надiсланих світлин та 350 найкрaщих фоторобіт. З усієї маси фотографій журі конкурсу розгледіли ту, яка заслуговує на одну з найвищих відзнак – Гран-прі. Це світлина полтавської фотокореспондентки Анни Чапали, зроблена на змаганнях ''Сила нації'' у Полтаві. Участь у них брали військові, які не мали кінцівок.

 

Фотографія вражає силою духу – військовий, прикутий до візка, піднімається вгору по канату. Не дарма авторка назвала роботу ''Надзусилля''. Анна Чапала говорить, що у конкурсі газети ''День'' бере участь вже 3-й рік поспіль. Минулого року не змогла бути присутньою на церемонії нагородження. Проте організатори надіслали їй чимало подарунків, оскільки кілька її робіт були номіновані. Цього року отримала сертифікат на 25 тис. грн.

 

''Минулого року мене не було на церемонії. Я була у 16-у батальйоні 58 бригади у їх постійному місці дислокації - у Сумській області. Так вийшло, що в той момент я не була присутня, але знала, що деякі фотографії були номіновані. І від організаторів я отримала різноманітні подарунки''.

 

Мистецтвом фотографії займається вже більше 15-ти років. Однак, щоб досягти успіху, постійно наголошує на тому, що техніка не головне. У цьому ділі найголовніше мати власне бачення.

 

''Потрібно мати власне бачення, техніка не головне. Можна телефоном зробити шикарний кадр. Тому я постійно повторюю – головне бачення і знати, що хочеш показати, відтворити і наскільки вагомою буде подія. Можна, навіть, дітей cфотографувати так, що не буде слів, щоб говорити''.

 

Тематика фотографій Анни переважно військова – зона АТО, війна, військові. У Полтаві минулого року діяла її фотовиставка, відкрита до Дня Незалежності – там був зображений Майдан, кривавий схід України, горе матерів, проводи та сльози, палкі родинні обійми та відверті емоції дітей.


Ліна Решетник, Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}