Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Кременчужанка, яка постраждала у жахливій харківській ДТП, потребує допомоги


27

Ввечері 18 жовтня у середмісті Харкова трапилась жахлива дорожньо-транспортна пригода - 20-річна дівчина на ''Лексусі'' врізалась у ''Фольксваген'', а потім внаслідок зіткнення вилетіла на тротуар, де в той момент знаходилось чимало людей. Внаслідок наїзду на 11-х пішоходів 5-ро померли на місці, 6-х відвезли до лікарні.

 

Серед потерпілих - і кременчужанка Анна Комар. Вона отримала важкі травми. На лікування та реабілітацію необхідні кошти. З проханням допомогти фінансово до небайдужих звернулась сестра потерпілої Ольга Комар.

 

Нагадаємо, Анна Комар втратила багато крові, але її стан здоров’я наразі задовільний.

До того, як пані Комар поїхала навчатися за напрямом туризму в Харків, вона працювала у Кременчуці в бухгалтерії управління культури міськвиконкому.

Як повідомили в управлінні, вона дійсно працювала бухгалтером, але її робоче місце було не у мерії, а у міському палаці культури, повідомляєКременчуцька газета

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}