Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві 9 годин поспіль гасили пожежу на міському сміттєзвалищі


27

О 4-й годині ранку 26 жовтня стало відомо, що сталася пожежа на території міського сміттєзвалища твердих побутових відходів, що в с. Макухівка Полтавського району. Остаточно ліквідувати її вдалося лише о 13-й годині того ж дня.

 

Рятувальники встановили, що горіло сміття площею 0,02 га. Травмованих та загиблих немає. Причина пожежі встановлюється.

 

Макухівське сміттєзвалище вже неодноразово горіло в цьому році. 

Територія в 17,4 га поблизу села Макухівка використовується як полігон для побутових відходів жителів міста Полтава з 1953 року. Звалище вичерпало свій ресурс ще 10 років тому назад, у 2006 році його наповненість становила 107%. Тому питання про його закриття нині являється нагальним.

Користувач території під сміттєзвалищем - КАТП-1628, не має проектно-кошторисної документації, позитивного висновку державної екологічної експертизи та технічної документації для вирішення цього питання. Під час наради, на якій були присутні представники Полтавської ОДА, обласної, районної та міської рад, екологічної інспекції та Держсанепідслужби, було вирішено розробити поетапний графік закриття Макухівського сміттєзвалища до 2020 року. Паралельно з цим Полтавська райрада має затвердити програму поводження з твердими побутовими відходами в районі, а сільрада спільно з районною та міською зайнятися вирішенням соціальних питань села Макухівка.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}