Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Художник, який намалював перший мурал у Полтаві, не прийшов на його офіційне відкриття


25


Сьогодні у Полтаві відбулось відкриття першого муралу, проте художник Олександр Корбан, який його створив, не прийшов на зустріч зі ЗМІ, бо поїхав до іншого міста одразу по закінченні роботи, а також не є медійною особою.


Це розповіла головна редакторка порталу "Зміст" Олена Гончаренко, яка презентувала роботу майстра.


Протягом останнього тижня Олександр Корбан створював мурал, де зобразив дівчинку з квітами та пташку. Обирав самостійно, що малювати, проте кожний у його роботі повинен побачити своє, зазначила Олена Гончаренко:
«Він творча людина і його ідея була саме такою. Він сказав, що хоче, щоб кожний у проекті бачив своє».


Нагадаємо, у селищі Розсошенці вже є два мурали.


Сам художник є переселенцем із Донецька, зараз проживає у Києві. Чимало його робіт є в Києві та Італії.


«Роботу закінчив лише вчора. Сам художник недуже медійна особа. Роботу виконував на волонтерських основах. Тобто, роботу йому не оплачували. 25 тис. грн, які зібрали, пішли на матеріали. Ця сума була зібрана дуже швидко – близько двох місяців. А проект реалізував художник за тиждень», - додала редакторка порталу «Зміст».


Обрали будинок за адресою вул. Соборності, 40а, через його центральне місцезнаходження, щоб могли побачити і туристи, і місцеві. Жителі будинку чудово відреагували на ідею створення муралу у них на стіні, зазначила Олена Гончаренко.


Також на порталі «Зміст» зараз збирають кошти на нові проекти – створення мініскульптури з міді, яка буде туристичною візиткою Полтави; закупівля контейнерів для склобою та створення порталу, де батьки зможуть спілкуватися про безпечність дитячих майданчиків.


Світлана Бондарева
Теги: мурал
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}