Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Журналісти провели кілька днів з полтавкою, яка пересувається на візку, і показали це на відео


17


Ірина Твердохліб представляє Національну асамблею інвалідів України в Полтавській області. Проблеми зі здоров'ям не заважають їй займатися активною громадською діяльністю та досягати створення кращих умов проживання в місті для осіб з інвалідністю.

Будучи начальницею відділу по роботі з особами з інвалідністю Полтавського міського заклад-центру "Спорт для всіх", вона організовує спортивні заходи для різних категорій населення з різними захворюваннями та порушеннями стану здоров'я.

"Маємо велику надію, що до 2020 року у нас уже буде зорганізована паралімпійська збірна, яка покаже себе достойно, як і всі наші паралімпійці", – висловлює сподівання Ірина Твердохліб.

Рівнем архітектурної доступності в Полтаві жінка незадоволена. Вирішення проблем вона вбачає в залученні експертної групи до процесів проектування та будівництва всіх нових об'єктів у місті:

"Наша пропозиція завжди: що б не будувалося в місті Полтаві, щоб це все проходило через комітет доступності, через експертну групу, які пройшли вишколи та розуміються на цих питаннях. Якщо не розуміються будівельники, проектанти, то розуміється та категорія населення, яка використовує цей об'єкт, тобто споживачі. І ми б із задоволенням підказали. І воно було б безболісно, полюбовно і по-людськи".

Журналісти Полтавського Громадського Телебачення провели кілька днів разом з Іриною Твердохліб, аби дізнатися, чим живе ця жінка, з якими проблемами стикається щодня та як змінює світ навколо себе.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}