Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Конкурент Порошенка: Скандально відомий полтавець йде у президенти


24

За найвищу посаду у нашій державі спробує поборотися уродженець Полтави, радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Ілля Кива.

 

Про це політик заявив на своїй сторінці у мережі facebook.

 

«Я, Кива Ілля, буду участувати у президентських виборах», - йдеться у опублікованому на сторінці повідомленні.

 

У даний час Кива – голова Соціалістичної партії України. 27 травня 2016 року ЦВК України зареєструвала політика кандидатом у депутати Верховної Ради України на проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсон), однак вибори політик програв.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Кива Ілля Володимирович (нар. 2 червня 1977) — український політик, громадський діяч і державний службовець — поліцейський.

 

Голова Соціалістичної партії України, радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, очільник благодійного фонду й низки громадських організацій, Президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу, упродовж 2014—2015 років брав участь у проведенні АТО у Донецькій та Луганській областях, колишній керівник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України, за фахом — педагог-психолог.

Народився 2 червня 1977 року у Полтаві. До 2003 року навчався у Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі. Спеціальність «Обслуговування та ремонт нафтових і газових промислів», кваліфікація «технік-механік». Пізніше навчався в Полтавському державному педагогічному інституті ім. В. Г. Короленка.

22 квітня 2016 року Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе звільнила Киву з посади голови департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції і розкритикувала його інтерв'ю. «Його слова, особливо про АТОшників — це неприйнятно», — сказала вона.

 

19 травня 2016 року МВС звільнило начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Киву. 20 травня 2016 року Кива написав заяву на ім'я командувача Нацгвардії України Юрія Аллерова про прийняти його на службу. 27 травня 2016 року ЦВК України зареєструвала Киву кандидатом у депутати Верховної Ради України на проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсон).

 

В травні 2016 року у відповідь на заяву Саакашвілі Кива подав позов до суду щодо захисту своєї честі та гідності. Юристом по даній справі виступив відомий адвокат Олексій Шевчук.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}