Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Горішні Плавні завтра знову може стати Комсомольськом


17

Завтра на черговому судовому засіданні у Києві можуть повернути Горішнім Плавням стару назву міста – Комсомольськ. Це відбудеться 4-те за ліком судове засідання за позовом міського голови Горішніх Плавнів Дмитра Бикова до Верховної Ради України  про визнання незаконною та скасування постанови про перейменування Комсомольська в Горішні Плавні.

 

Про це повідомляє koms.com.ua

 

Перше засідання Вищого адміністративного суду України щодо позову голови Горішніх Плавнів до Верховної Ради пройшло 23 червня 2016 року. Тоді справу залишили без руху, а позивачу дали 10 днів для усунення недоліків у заяві.

 

25 липня 2016 року відбулося ще одне засідання суду, на якому суддя Малинін відкрив провадження в адміністративній справі за позовною заявою та призначив її розгляд на 8 вересня. У вересні розгляд справи було перенесено на 6 жовтня.

 

6-го жовтня відбувся розгляд справи, на якому суддя Заїка зобов’язав Верховну Раду України до 17 жовтня 2016 року надати письмові заперечення проти позову та докази, які підтверджують заперечення.

 

Отже попереднє судове засідання, на якому розглянуть справу за позовною заявою голови міської ради Горішніх Плавнів Дмитра Бикова до Верховної Ради України про визнання незаконною та скасування постанови про перейменування Комсомольська в Горішні Плавні відбудеться у Києві, 18 жовтня об 11-й годині, в приміщенні Вищого адміністративного суду України за адресою вулиця Московська, 8.

 

Нагадаємо, народні депутати Верховної ради 19 травня перейменували Комсомольськ у Горішні Плавні. Однак це місто встигло пролунати на всю Україну. Навколо декомунізованої назви тривалий час точилися численні дискусії, а жителі запропонували нову назву – Святомиколаївськ.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}