Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Кременчужанин, який донині перебуває в «ДНР», отримав 10 років позбавлення волі


Крюківський районний суд Кременчука оголосив обвинувальний вирок у спеціальному кримінальному провадженні щодо 40-річного місцевого жителя.  

 

Під час судових слухань сторона обвинувачення довела, що у травні 2014 року зазначений громадянин виїхав на територію Донецької області, де за власною ініціативою був зарахований до не передбаченого законом збройного формування «ДНР» – батальйону «Кальміус».

 

Отримавши від бойовиків вогнепальну зброю, форму та позивний «Святой», засуджений і донині перебуває в «ДНР» – обіймає  різні керівні посади, бере участь у бойових операціях проти сил АТО, займається питаннями грошового забезпечення, добору та підготовки терористів для «ввірених» йому підрозділів.

 

Вироком суду 1-ї інстанції кременчужанин заочно засуджений за ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації) до 10 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської обаласті.

 

Донецька народна республіка (ДНР) — невизнане самопроголошене квазідержавне утворення, встановлене польовими командирами і політичними лідерами сепаратистів на окупованій Російською Федерацією території окремих районів Донецької області України.

 

«Донецькою народною республікою» також називають терористичне угруповання, що діє на тимчасово окупованих територіях Донецької області. ДНР декларує намір збройним шляхом встановити свій контроль над Донецькою областю України і претендує на визнання підконтрольної їй території окремою державою. Російська Федерація офіційно не визнає суверенітету Донецької народної республіки, однак на неофіційному рівні надає їй військову, економічну, політичну і дипломатичну підтримку. З 13 квітня 2014 в Донецькій області триває антитерористична операція з метою зупинити терористів.

 

ДНР визначає себе як парламентську республіку з можливістю приєднання до Росії як рівноправний суб'єкт, двома державними мовами (російською та, формально, українською), російським рублем як грошовою одиницею і панівною релігією — православ'ям.

 

Донецьку республіку проголошено в Донецьку 7 квітня 2014 року 13 квітня виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов оголосив про рішення розпочати широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України, йдеться у повідомленні "Вікіпедії".

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}