Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Гроші Володимира Путіна знайшли у полтавському банку


20

Мільйон доларів чинного Президента Російської Федерації Володимира Путіна залишилися у банку «Фінанси та Кредит».

 

Про це повідомляють «Економические известия».

 

«З 2,5 мільйони доларів Києво-Печерської Лаври, які зникли на рахунках банкрутства банку «Фінанси та Кредит» - 1 мільйон доларів це гроші В. Путина.

 

Ці гроші ще в 2012 році Путін виділив на реконструкцію Свято-Успенського собора Лаври на день святкування 1025-річчя Київської Русі», - йдеться у повідомленні.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», АТ Банк «Фінанси та Кредит»  — колишній український комерційний банк з головним офісом у Києві. Входив до складу промислово-фінансової групи Фінанси та Кредит. Зареєстровано 30 жовтня 1991 року і за величиною активів входив до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ. Станом на 01.07.2010 система Банку «Фінанси та Кредит» включала 16 філій і 305 безбалансових відділень у всіх областях України.

 

17 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" до категорії неплатоспроможних, а 18 грудня цього ж року прийняв рішення про відкликання ліцензії та ліквідацію банку. Належав Констянтину Жеваго - полтавському мільярдеру, який є власником ФК "Ворскла" та кременчуцького автомобільного заводу.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}