Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

17 жовтня розпочинається голосування за проекти Бюджету участі


13
13

З понеділка, 17 жовтня, полтавці протягом 2 тижнів зможуть підтримати проекти Бюджету участі – різноманітні громадські ініціативи з благоустрою територій міста, облаштування спортивних та дитячих майданчиків, спорудження скейт-парку, тощо.

13 жовтня голова робочої групи Бюджету участі секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач провела зустрічі щодо організації голосування за проекти.

У першій нараді брали участь працівники бібліотечної системи. Адже саме у приміщеннях міських бібліотек відбудеться паперове голосування.

Оксана Деркач у ході робочої зустрічі чітко описала механізм голосування за проекти Бюджету участі. Акцентувала увагу на тому, що всі бланки є номерними, а необхідні для голосування персональні дані (номера та серія паспорту і ІНН) використовуються лише для того, щоб уникнути повтору в електронному та паперовому голосуванні.

Для того, щоб взяти участь у так званому паперовому голосуванні, полтавці зможуть прийти у найближче відділення біліотеки та віддати свій голос за обраний проект.

Цього ж дня у Полтавській міській раді відбулася зустріч голови робочої групи Оксани Деркач з авторами, проекти яких включені у бланк для голосування. Учасники обговорили всі особливості електронного та паперового голосування.

Оксана Антонівна зазначила, що головним є дотримання прозорого та відкритого голосування. Зауважила, що міська рада лише організаційно забезпечує процес, а автори самостійно проводять агітацію за свої проекти:

- Активна позиція самих учасників проекту і буде визначальною у результаті подальшої долі їх ідей. Тож, автори проектів мають попрацювати, аби загітувати полтавців голосувати саме за їхню інціативу.

Автори проектів брали активну участь у зібранні. Зокрема, Ірина Журавльова, автор одного з проектів, звертаючись до присутніх, зазначила:

- Шановні автори проектів, колеги, я вже можу до вас так звернутися. Ми з вами одна команда. Адже головна мета усіх наших проектів і великих, і малих - зробити наше місто кращим!

Наші зусилля можна буде об'єднати, щоб надалі розрозробити пропозиції щодо вдалого планування територій Полтави. Щоб місто було комфортним для його жителів.

Нагадаємо, що місця для голосування розміщені на офійному сайті міської ради та у газеті «Полтавській вісник» від 13.10.16.

Також на сайті та у «Полтавському віснику» можна ознайомитися із переліком усіх проектів, які увійшли до бланку голосування.

Алгоритм голосування також буде розміщено на офіційному сайті міської ради та у «Полтавському віснику».

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}