Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

На ремонт полтавської дороги, де раніше пролягав чумацький шлях, виділили 4 млн грн


20

На засіданні виконкому у Полтавській міській раді 19 жовтня одноголосно затвердили рішення «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік».


Серед змін є виділення 4-х млн грн на капітальний ремонт вулиці Зінківської у Київському районі міста. Згідно даними Вікіпедії, у XII—XIX століттях в цій місцевості пролягав чумацький шлях, згодом — торговий тракт. На планах Полтави 1805 і 1877 років та початку ХХ століття позначена як Зіньківський поштовий шлях. Сьогодні ж вулиця 3іньківська — транзитна автомагістраль, забудована промисловими підприємствами, спорудами Київської залізничної станції.

 

Начальник бюджетно-фінансового управління виконавчого комітету Полтавської міської ради Тетяна Чумак доповіла, що державна субвенція місцевим бюджетам та субвенція з обласного бюджету також буде спрямована на надання пільг та житлових субсидій населенню в розмірі 11 млн 943 тис. грн., на капітальний ремонт вулиці Зіньківської – 4 млн грн, на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС – 81 тис. грн, на оздоровлення дітей – 128 тис. грн. та на виплату грошової компенсації для належного утримання жилих приміщень для сімей загиблих в АТО та інвалідів-учасників АТО – 1 млн 185 тис. грн.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}