Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Яка ілюмінація прикрашатиме Полтаву на Новий рік (ФОТО)


19

З жовтня у Полтаві на деревах розпочали розвішувати новорічні прикраси. Прикрасити місто новорічною ілюмінацією планують закінчити до 19 грудня – Дня Святого Миколая.

 

Про це журналістам «ВПолтаві.інфо» повідомило в інформаційному запиті підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради.

 

Таким чином, цього року місто прикрашатиме 447 світлових мотивів:  «куля», «зірка», «сніжинка» та «цукерка» та 279 трубок падаючого снігу. Також планують  відремонтувати та замінити 3500 м гірлянд на деревах та опорах. Паркові опори прикрашатиме 672 м гірлянд, а новорічну ялинку - 1496 м. Також планують встановити 22 об’ємні фігури та змонтувати декоративну огорожу вздовж них.

 

Всі роботи з встановлення та підключення ілюмінації планують закінчити до 19 грудня. Як повідомляє «Міськсвітло», ілюмінація в місті оновлюється кожного року. В 2018 році планують закупити нову ілюмінацію на ялинку, нові світлові фігури та контролери для управління світловими мотивами.

 


Ольга Браславець, фото Ліни Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}