Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Український фільм з полтавцем у головній роль за перший тиждень встановив рекорд касових зборів


19

Минув лише тиждень після виходу на широкі екрани нового українського фільму-фентезі ''Сторожова застава'', а вже встиг полюбитись мільйонам глядачів. Адже за цей час його переглянули понад 110 тисяч поціновувачів українського кіно.

 

В той час у кінотеатрах по всій країні вдалося зібрати 8,2 млн грн. Варто зазначити, що бюджет фільму становив 40 млн грн, 18 з яких дала держава. Стрічку планують показати ще в 11 країнаx світу. Раніше актори зазначали, якщо фільм окупить себе в прокаті, то глядачам варто чекати продовження головного героя, повідомляє 24 канал.

 

Попереднім рекордсменом був фільм "Dzidzio Контрабас", який за аналогічний період переглянули 102 млн глядачів і вдалося зібрати 7,7 млн грн.

 

Головну роль у фільмі виконує актор родом з Полтави Данило Каменський. 

 

Згідно з сюжетом, сучасний школяр Віктор, якого грає наш земляк, через загадковий портал потрапляє в казкове минуле, де знайомиться з богатирями Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею. Вони разом стають на захист Сторожової застави від половців. Вітя бореться з міфічними героями та зі своїм страхом.

 

Фільм знімався в Карпатах, на Скелях Довбуша, Коростишевському кар'єрі і на кіностудії з масштабними декораціями.

 

Режисер фільму - Юрій Ковальов, продюсер - Єгор Олесов.

 

Варто зазначити, що даний фільм є екранізацією книги Володимира Рутківського.

 

Фільм планують показати в семи країнах світу, в тому числі у Франції, Індії, Південної Кореї, Ізраїлі, В'єтнамі та Малайзії.

 

У Полтаві фільм можна переглянути у кінотеатрі "Wizoria". У розважальному комплексі "Колос" квитки коштують 75 грн, у ТРЦ "Конкорд" - 60 грн. Розклад сеансів - 13:10, 15:00, 17:15 щодня, п'ятниця - 10:30, 15:00, 16:50.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}