Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Скандальний полтавець Кива розповів, як намагався «підкопатися» під Путіна


14

Екс-начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Ілля Ківа розповів про те, як доміно могло допомогти дійти до найближчого оточення Президента Російської Федерації Володимира Путіна.

 

Про це полтавець розповів журналістам strana.ua.

 

 

«Одного разу я опинився на підприємстві свого хрещеного батька. У перерву я зайшов до їдальні й побачив, як люди за столами грають в доміно. Від цієї гри віяло теплом і ностальгією вечорів, які я проводив у компанії з дідом.

 

Паралельно вже тоді ми розробляли спецоперацію по впровадженню і наближенню патріотичних українських сил в найближче оточення Путіна. З цими думками я сів перед комп'ютером і прогуглив кілька десятків прізвищ.

 

У результаті натрапив на Бориса Анатолійовича Борзова - колишнього головного держінспектора РФ з пожежного нагляду ядерних об'єктів. Генерал-майор внутрішньої служби РФ - найближчий друг Сергія Шойгу. А, відповідно, саме наближена особа до нашого на той момент ймовірного противника Путіну. І він же, Борзов, президент Федерації доміно РФ. Він був найпростіший, доступний і зрозумілий», - розповів Кива.

 

За словами військового, задумане не вдалося реалізувати.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», 22 квітня 2016 року Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що ініціює звільнення начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллі Киви. Деканоїдзе розкритикувала недавнє інтерв'ю ЗМІ Іллі Киви. "Я подаю документи на звільнення Киви і дуже сподіваюся, що міністр підтримає, тому що його слова, особливо про АТОшників - це неприйнятно", - сказала вона.

 

19 травня Міністерство внутрішніх справ України звільнило начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Ківу. 20 травня 2016 року Ілля Ківа написав заяву на ім'я командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова про прийняти його на службу.

Теги: Кива
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}