Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Без Гройсмана, але з музикою: у Полтаві стартував Міжнародний економічний форум (ФОТО, ВІДЕО)


17

«Полтавщина: створюємо разом нові можливості» - у ці хвилини у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого триває перший на Полтавщині Міжнародний економічний форум.

 

У заході беруть участь численні поважні гості, серед яких директор Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні Шевкі Аджунер та головний радник із питань врядування українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Кейді Ворд.

 

За словами організаторів, головною метою форуму є розвиток міжнародної економічної інтеграції та встановлення ділових контактів.

Раніше повідомлялось, що сьогоднішній захід мали відвідати Прем’єр – міністр Володимир Гройсман та мільярдер Костянтин Жеваго у якості представника бізнесу, однак через різні причини вони сьогодні відсутні.

 

Перед відкриттям форуму гості мали змогу оглянути виставку-експозицію, де свої досягнення представляють полтавські підприємства. Серед них – «Лукас», «Глобино», агропромхолдинг «Астарта-Київ», «Диканське борошно», ПП «Агроекологія», ПСП «Дружба», ПАТ «КВБЗ», ПАТ «Автокраз», Хорольській механічний завод.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Полтавський юридичний факультет було створено у 2002 р. з метою забезпечення юридичними кадрами Полтавського та суміжних регіонів відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 332 від 28 лютого 2001 р. та наказу ректора Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого Тація В.Я. № 43-К від 15 березня 2002 р. У 2010 році Полтавський юридичний факультет було реорганізовано у Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Полтавський юридичний інститут є відокремленим структурним підрозділом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків.

 

Інститут готує фахівців для органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових органів, господарських організацій та інших сфер юридичної практики за денною і заочною формами навчання за спеціальністю «Правознавство», освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» та «Магістр». Ліцензований обсяг прийому студентів становить: за денною формою навчання – 225 осіб, за заочною –150 осіб.

 

Автор фото – Олег Дубина/ВПолтаві.інфо.

 

 


Ліна Решетник
Теги: форум
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}