Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

На місці стихійних ринків у Полтаві облаштують ярмарки


17

По вулицям, що ведуть до центрального ринку Полтави, де останніми роками є місце стихійній торгівлі, організують ярмарки. Таке рішення розглядатимуть на засіданні виконкому Полтавської міської ради 19 жовтня.

 

Мова йде про такі вулиці - вул. Новий базар, вул. Вячеслава Чорновола (від вул. Шевченка до вул. Пушкіна), вул. Шевченка (від вул.Вячеслава Чорновола до вул. Європейської ), вул. Героїв -чорнобильців (від вул. Раїси Кириченко до вул.Європейської), вул.Героїв-чорнобильців,5-7.

 

В разі затвердження проекту рішення комунальне підприємство ''Полтава-Сервіс'' на цих вулицях організує тимчасові пересувні споруди суб’єктів господарювання на території ярмарків та забезпечить постійне належне прибирання і охорону їх території. Це рішення від моменту його затвердження діятиме один рік.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}