Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

На 10-річного полтавця впала бетонна плита - отримав перелом ніг та черепно-мозкову травму


16

15 жовтня до Полтавської міської дитячої лікарні госпіталізували 10-річного полтавця, мешканця Подільського району міста, з діагнозом: перелом нижніх кінцівок, закрита черепно-мозкова травма.

 

З'ясувалось, що на хлопця впала частина бетонної плити з даху гаражу. Дитина перебуває у реанімаційному відділенні лікарні. Стан хворого наразі тяжкий, повідомляє управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

 

Залізобетонна плита або плита перекриття — це залізобетонний виріб, який застосовується в будівництві для перекриття нижнього поверху і відповідно слугують підлогою для верхнього.

Залізобетонні плити є універсальними, оскільки знайшли своє застосування, як у котеджному будівництві так і в будівництві багатоповерхових будинків і промисловому будівництві. Кожна плита монтується окремо одна від іншої, але при цьому вони створюють монолітне залізобетонне перекриття.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}