Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Голова Гадяцької РДА розпорядився вивезти з міста та знищити всіх безпритульних тварин


11
11
11


Голова Гадяцької РДА підписав документ про вивезення з міста Гадяч та знищення всіх безпритульних тварин.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. Причина - вони є розповсюджувачами африканської чуми свиней, карантин стосовно чого оголошено нині в трикілометровій зоні навколо спалаху захворювання в Гадячі.
Нагадаємо, в Гадячі масово палять свиней.
"Мною, представниками міської ради та членами комісії на додатковому засіданні, вивчивши всю необхідно нормативно-правову базу, провівши переговори з Харківським притулком для бездомних тварин, які відмовилися виловити та перетримати тварин на момент в м. Гадяч надзвичайної ситуації (в зв’язку з введенням карантину заборонений ввіз та вивіз будь-якої живності) було прийнято рішення - вивіз та знищення безпритульних тварин. Шановні жителі міста! На момент введеного стану надзвичайної ситуації по м. Гадяч ми не маємо змоги діяти по-іншому, оскільки це призведе до розповсюдження вірусу за лічені дні та виб'є все свинопоголів’я; більшість людей втратить робочі місця у галузі тваринництва", - написав у соцмережі Матюшенко.
Надалі очільник Гадяцького району обіцяє подбати про будівництво притулку для бездомних тварин:
"Якщо міська рада виділить територію та кошти, ми готові профінансувати будівництво притулку для тварин. Та на час особливого періоду спеціальні служби повинні провести ізоляцію, про дату і час якої повідомимо у ЗМІ, інтернет-ресурсах", - йдеться на сторінціі Матюшенка.


Наталя Очкань
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}